Drukāt

Carnikavas Komunālserviss aicina darbā vecāko lauksaimniecības tehnikas mehāniķi

Carnikavas Komunalservisa logo outlineCarnikavas novada pašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālserviss" aicina pieteikties vecākā lauksaimniecības tehnikas mehāniķa amatam. Pieteikumus gaidām līdz 2019. gada 20. jūnijam.

Galvenie pienākumi:
Piedalīties ielu, ceļu, grāvju un tiltu ikdienas uzturēšanas darbos, aģentūras apsaimniekošanā esošo teritoriju labiekārtošanas darbos. Vadīt traktoru un citu tehniku, veikt kravu uzkraušanu, nokraušanu un citus līdzīga satura darbus. Sekot pārziņā nodotās lauksaimniecības tehnikas, celtniecības tehnikas un traktortehnikas tehniskajam stāvoklim, organizēt tās apkopi un profilaksi.

Galvenās prasības:
• pieredze darbā ar traktortehniku, celtniecības tehniku un lauksaimniecības tehniku;
• traktortehnikas TR 2 kategorija un vēlama TR 3 kategorija;
• vēlama vidējā profesionālā izglītība;
• valsts valodas (A2 līmenis) zināšanas;
• fiziskā noturība, koncentrēšanās spējas, precizitāte;
• atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam:
• dinamisku darbu;
• atalgojumu EUR 1000 eiro mēnesī (bruto);
• profesionālās pilnveidošanās iespējas.

CV un pieteikumu (ar norādi: Konkursam – Vecākais lauksaimniecības tehnikas mehāniķis līdz 2019. gada 20.jūnijam sūtīt elektroniski uz e-pastu: vai iesniegt personīgi Carnikavas novada p/a „Carnikavas Komunālserviss" (Stacijas ielā 7, Carnikavā, Carnikavas nov., LV-2163). Tālrunis informācijai 67 993 705. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai.

Atbilstoši Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmajai daļai informējam, ka:
1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis šī atlases konkursa ietvaros ir p/a "Carnikavas Komunālserviss", Stacijas iela 7, Carnikava, LV-2163;
3) jūsu dati tiks uzglabāti 3 mēnešus pēc konkursa norises veikšanas.
Ar sīkāku savu tiesību aprakstu saistībā ar personas datu apstrādi Jūs varat iepazīties Carnikavas novada domes mājas lapā: www.carnikava.lv vai vēršoties pie datu aizsardzības speciālista kontaktējoties ar e-pasta starpniecību: .

Ādažu novada pašvaldības aģentūra
Carnikavas komunālserviss

Adrese: Stacijas iela 7, Carnikava,Carnikavas pagasts,
Ādažu novads, LV-2163

Tālr.: +371 67993705
e-pasts:

Reģ.Nr. 90001691745

AS SEB banka
LV65UNLA0050013449119
AS Swedbank
LV28HABA0551029413114
AS Citadele banka
LV87PARX0023202160001

Simbols-e E-adrese

Piekļūstamības paziņojums