Drukāt

Mājokļa DCKS jāreģistrē līdz 30. jūnijam!

.

DCKS majai 800Atgādinām, ka mājokļu īpašniekiem, kuri to vēl nav izdarījuši, jāveic mājokļa decentralizētās kanalizācijas sistēmu (krājtvertņu vai bioloģisko attīrīšanas iekārtu – DCKS) pirmreizējā reģistrācija. Apliecinājuma anketu var lejupielādēt ŠEIT, aizpildīt mājās un iesniegt Carnikavas Komunālservisā. Saistībā ar ārkārtējo situāciju Covid-19 krīzes laikā, reģistrācijas apliecinājumu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz šī gada 30. jūnijam.
 
Pateicamies tiem mājokļu īpašniekiem, kuri reģistrējuši mājokļa DCKS noteiktajā termiņā!
 
Arī pēc ārkārtējās situācijas beigām, aicinām ievērot piesardzību un aizpildīto apliecinājumu pēc iespējas iesniegt elektroniski. Lai to izdarītu:
1) autorizējieties vietnē Latvija.lv;
2) no Carnikavas novada iestādēm, kam adresēt iesniegumu, izvēlieties: Carnikavas novada pašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālserviss";
3) aizpildiet nepieciešamos anketas laukus un pievienojiet sagatavoto iesniegumu.
Vairāk informācijas ŠEIT.
 
Carnikavas Komunālserviss ir izsūtījis vēstules iedzīvotājiem ar aicinājumu reģistrēt mājokļa DCKS tiem nekustamiem īpašumiem, kuriem pieguļošās ielās iet pašvaldības maģistrālā kanalizācijas trase, kuri nav pieslēgušies pie šīs trases un kuri nav reģistrējuši šos apliecinājumus. Daļa šo īpašumu saimnieku pēc brīdinājuma veikuši reģistrāciju.
 
Atgādinām – ja apliecinājums šī gada jūnijā netiks iesniegts, informācija tiks nodota Carnikavas novada Pašvaldības policijai tālākai izskatīšanai par normatīvo aktu un saistošo noteikumu nepildīšanu.
 
Carnikavas Komunālserviss