Drukāt

Līdz 23.oktobrim jāpiesaka bezmaksas sadzīves elektrotehnikas un maksas lielgabarīta atkritumu izvešana; bīstamos atkritumus izvedīs par maksu

.

Lielgabarits 800Vides pakalpojumu uzņēmums SIA "Clean R" sadarbībā ar Carnikavas Komunālservisu šī gada 31. oktobrī visos Carnikavas novada ciemos organizē "Eko dienas" – lielgabarīta atkritumu un nolietotās elektrotehnikas, t. sk. luminiscento lampu, kā arī riepu, un bīstamo atkritumu izvešanu.
 
Klientu ievērībai: bez maksas izvedīs elektrotehniku un luminiscentās lampas. Savukārt lielgabarīta atkritumi tiks izvesti pa maksu – 25,36 eiro/m3 (ar PVN). Autoriepu un bīstamo atkritumu izvešanu arī akcijas laikā būs par maksu 4,22 eiro/kg (ar PVN).
 
Eko dienas organizatori arī informē, ka bezmaksas riepu nodošanas akcija tiks organizēta 2020. gada beigās - kad iedzīvotāji saviem spēkaratiem būs pabeiguši nomainīt vasaras sezonas riepas pret ziemas riepām.
 
Vietas, kurās nepieciešams nodrošināt pakalpojumu, jāpiesaka līdz šī gada 23.oktobrim (ieskaitot) – elektroniski, rakstot uz , vai pa tālruni 67111001. Piesakot izvešanu, ir jānosauc adrese un aptuvenais atkritumu apjoms, kā arī atkritumu frakcija – lielgabarīts, elektrotehnika, luminiscentās lampas, riepas/bīstamie atkritumi.
 
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus līdz 23. oktobrim aicinām vērsties pie sava nama apsaimniekotāja, lai pieteiktu nepieciešamo pakalpojumu, jo tikai līgumslēdzējs var pieteikt izvešanu "Clean R".
 
31. oktobra rītā līdz plkst. 8.00 izvedamās lietas jānovieto pie sava sadzīves atkritumu konteinera, un dienas laikā tās tiks aizvestas. Aicinām ņemt vērā, ka atkritumi jānovieto tā, lai tiem varētu piekļūt ar speciālo transportu.
 
"Clean R", "Carnikavas Komunālserviss"
Share on Facebook Tweet