Drukāt

“Clean R” uz laiku pārtrauc klātienes konsultācijas par atkritumu apsaimniekošanu; jautājumi ērti risināmi elektroniskā vidē

.

clean r logo-750x389Vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" no 7. oktobra Carnikavas novadā pārtrauc klientu konsultēšanu klātienē. Iedzīvotāji ir aicināti visus ar atkritumu apsaimniekošanu saistītos jautājumus risināt elektroniski, kas ir ne vien ērti un ātri, bet esošajā epidemioloģiskajā situācijā arī visdrošāk.
 
Lai arī klientu apkalpošana nenotiks klātienē, vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" turpina darbu, pilnā apmērā nodrošinot gan atkritumu apsaimniekošanu Carnikavas novadā, gan arī konsultējot klientus. Aktuālos jautājumus par atkritumu apsaimniekošanu "Clean R" aicina risināt elektroniskā vidē, kas ir ne vien ērti, bet arī ātri un droši.
 
Iedzīvotājiem ir iespēja izvēlēties sev ērtākos saziņas veidus:
• elektroniski – "Clean R" mājaslapas www.cleanr.lv sadaļā E-pakalpojumi. Šis saziņas veids ir ērtākais, ja nepieciešams noslēgt līgumu. Mājaslapā aizpildot pieteikumu, "Clean R" komanda sagatavos līgumu un to nosūtīs pa pastu, ja klientam nav droša elektroniskā paraksta, vai izsūtīs līgumu e-pastā, ja klientam ir drošs elektroniskais paraksts.
• elektroniski – rakstot uz e-pastu . Ja nepieciešamas izmaiņas līgumā, piemēram, jāmaina grafiks, nepieciešamas mainīt konteineru skaitu, tilpumu u.c., izmaiņas līgumā ērti var pieteikt, rakstot uz e-pastu . Tāpat izmaiņas var pieteikt arī, zvanot uz 67111001.
• elektroniski – rakstot uz e-pastu , var pieteikt papildu izvešanu, informēt par izvešanas atcelšanu vai pārcelšanu. Izmaiņas arī iespējams pieteikt, zvanot uz 67111001.
 
No 7. oktobra klientu apkalpošana klātienē notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta un tikai Rīgā – klientu apkalpošanas centrā Vietalvas ielā 5 un Mellužu ielā 17. Ierodoties klātienē, visiem apmeklētājiem obligāti ir jālieto sejas aizsargmaska.
 
Klienti tiek aicināti izmantot iespēju aktuālos jautājumus par atkritumu apsaimniekošanu risināt elektroniski. Ja tomēr jautājuma risināšanai nepieciešama tikšanās klātienē, tā iepriekš jāpiesaka, sūtot ziņu uz vai zvanot uz 67111001.
 
Clean R
Share on Facebook Tweet