Drukāt

Būvdarbus L. Azarovas ielā pie tilta plānots pabeigt līdz 17.novembrim

.

Būvdarbus L. Azarovas ielā pie tilta plānots pabeigt līdz 17.novembrim

Pēc saņemtajām iedzīvotāju sūdzībām ceturtdien Ludmilas Azarovas ielā pie tilta tika organizēta ārkārtas būvsapulce, kurā piedalījās būvniecības uzņēmuma “Woltec”, “Carnikavas Komunālserviss” un būvuzraugu pārstāvji, kā arī Ādažu novada domes pārstāve.

Sarunās ar būvniekiem tika norādīts uz vairākkārtējām iedzīvotāju sūdzībām par neizbraucamām ielām, kurās šobrīd notiek inženiertīklu izbūves darbi, turklāt situāciju vēl vairāk sarežģījušas pēdējo dienu lietavas. “Woltec” pārstāvis apņēmās atkārtoti veikt iedzīvotāju individuālu informēšanu, kā arī ierādīt vietas, kur novietot automašīnas tiem iedzīvotājiem, kuri dzīvo būvdarbu skartajās ielās.

Lai gan sākotnēji bija paredzēts, ka satiksme pār L.Azarovas ielas tiltu būs slēgta līdz 22. novembrim (no plkst. 9:00 līdz 17:00), ceturtdien būvsapulcē tika nolemts, ka darbi tiks veikti ātrāk, šo posmu izbūvējot jau līdz 17. novembrim.

Pēc valsts svētku brīvdienām, sākot ar 22.novembri līdz 17.decembrim būvdarbi turpināsies Dambja ielā.

“Carnikavas Komunālserviss” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina iedzīvotājus būt saprotošiem būvdarbu laikā, kā arī neskaidrību gadījumā sazināties ar pašvaldības aģentūras ūdenssaimniecības nodaļu pa tālruni 26108289.

Būvdarbus L. Azarovas ielā pie tilta plānots pabeigt līdz 17.novembrim

Share on Facebook Tweet