Drukāt

Carnikavas Komunālserviss aicina darbā celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķi

Komunalserviss ekaCarnikavas novada pašvaldības aģentūra ''Carnikavas Komunālserviss'' aicina pieteikties celtniecības un ceļu būves mehāniķa amatam.

Galvenie pienākumi:
Pārbaudīt tehnisko stāvokli celtniecības un ceļu būves tehnikai, veikt nepieciešamos remontdarbus, strādāt ar celtniecības, ceļu būves un ceļu uzturēšanas mašīnām, iekārtām un instrumentiem.
Sagatavot tehniku tehniskajai apskatei.
Vadīt traktortehniku, piedalīties ielu, ceļu, grāvju un tiltu ikdienas labiekārtošanas un uzturēšanas darbos. Veikt novada teritorijas pļaušanu un labiekārtošanas darbus.

Galvenās prasības:
• Pieredze darbā ar celtniecības, ceļu būves un ceļu uzturēšanas mašīnām, iekārtām un instrumentiem vismaz 2 gadi;
• A, B kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība.
• Valsts valodas (A2 līmenis) zināšanas.
• Fiziskā noturība, koncentrēšanās spējas, precizitāte.
• Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam:
• Stabilu atalgojumu, no 750 EUR mēnesī.
• Sociālās garantijas.
• Profesionālo apmācību.

CV un pieteikuma vēstuli (ar norādi: Konkursam – celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis) līdz 2015. gada 8. jūnijam sūtīt elektroniski uz e-pastu: vai iesniegt personīgi Carnikavas novada p/a „Carnikavas Komunālserviss" (Stacijas ielā 7, Carnikavā, Carnikavas nov., LV-2163). Tālrunis informācijai 67993705.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai.

Ādažu novada pašvaldības aģentūra
Carnikavas komunālserviss

Adrese: Stacijas iela 7, Carnikava,Carnikavas pagasts,
Ādažu novads, LV-2163

Tālr.: +371 67993705
e-pasts:

Reģ.Nr. 90001691745

AS SEB banka
LV65UNLA0050013449119
AS Swedbank
LV28HABA0551029413114
AS Citadele banka
LV87PARX0023202160001

Simbols-e E-adrese

Piekļūstamības paziņojums