Carnikavas Komunālservisam jauna mazā traktortehnika ar daudzveidīgu aprīkojumu

Traktors 1Pagājušajā nedēļā pašvaldības aģentūras „Carnikavas Komunālserviss" tehnikas parku papildināja mazā traktortehnikas vienība ar modernu aprīkojumu, kas paredzēta novada sabiedrisko vietu uzkopšanai.

Traktoram piestiprināmā speciālā birste paredzēta ietvju un ielu attīrīšanai no lapām, gružiem u.c. Lai tīrot neceltos putekļi, birstei automātiski tiek pievadīts ūdens. Savukārt ziemā ar to no ietvēm tīrīs sniegu, bet dziļāku sniega kārtu tīrīs ar šīm pašam traktoram piestiprinātu sniega arklu.

Vasarā traktors būs nozīmīgs palīgs novada 19 km garās pludmales sakopšanā, jo komplektā ir neliela piekabe, ar ko transportēt prom no pludmales savāktos atkritumu maisus. Savukārt ar smilšu tīrīšanas agregātu no pludmales smiltīm 10 cm dziļumā var atdalīt gružus – izsmēķus, bīstamos stikla gabaliņus u.c. Ar to tiks tīrīti tie pludmales sektori, kur atpūšas vairāk cilvēku.

Jaunais traktors ar smilšu tīrīšanas iekārtu pirmoreiz izmēģināta darbībā, sagatavojot smiltis pludmales volejbola laukumā Carnikavas parkā  (attēlā), kur Nēģu svētkos 22. augustā norisinājās sacensības.

Jau ziņots, ka augustā „Carnikavas Komunālservisam" piegādātalielā traktortehnika meliorācijas sistēmu, ceļa nomaļu u.c. kopšanai. Par abu traktoru iegādi Carnikavas dome lēma jau 2014. gadā.

Traktors 2