2018. gada otrajā pusē "Sadales tīkls" novadā veic elektrolīniju trašu tīrīšanu

Aizsargjoslu platumsAS "Sadales tīkls" informē, ka laika posmā no šī gada jūlija līdz decembrim Carnikavas novada teritorijā tiks veikta 0,4 kV elektrolīniju trašu tīrīšanas darbi.

Tas ir nepieciešams, lai uzturētu gaisvadu elektrolīnijas drošā stāvoklī un nodrošinātu klientiem nepārtrauktu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi. AS "Sadales tīkls" vai sadarbības partneri regulāri visā Latvijā novērtē elektrolīniju trašu stāvokli un, ja nepieciešams, attīra elektrolīnijas no apdraudošajiem kokiem, to zariem un krūmiem.

Darbi tiks veikti trasēs, kas škērso īpašumus: Dzirnupes paliena, Dzirnupes iela, Vecupītes iela, Dzirnupe, Saulītes iela, Kārklu iela, Līduma grāvji, Purva iela, Smilgu iela, DKS "Zvejnieks" Nr. VI-I, Dzērveņu iela, Viršu iela, Melleņu iela, pašvaldības ceļi, "Zvejnieka" grāvji, Kazeņu iela, Eimuri-2 - Laveru ezers, Laveru sūkņu stacija, Laveru mežs. Darbu veikšanas laikā jānodrošina piekļuve elektrolīnijai, ja tā nav brīvi pieejama.

Aizsargjoslu tīrīšanas darbus veic SIA "Eko Celtne". Ja vēlaties, lai netiktu nozāģēts konkrēts elektrolīnijas trasē augošs dekoratīvais, kā arī cits koks vai krūms; ja nepieciešamas darbu veicējiem paziņot svarīgu informāciju (piemēram, ka īpašuma teritorijā aug dižkoks), lūdzu, sazinieties ar darbu vadītāju pa tālruni 26363171 vai zvaniet uz "Sadales tīkla" klientu informatīvo tālruni 8403.

Vairāk par elektrolīniju uzturēšanu un biežāk uzdotajiem jautājumiem varat uzzināt www.sadalestikls.lv.

Kā zināms, saskaņā ar Aizsargjoslu likumu, AS "Sadales tīkls" jārūpējas, lai elektrolīnju trase būtu pilnībā attīrīta no kokiem un krūmiem, bet elektrolīniju aizsargjoslā jāveic elektrolīniju apdraudošo koku nozāģēšana.

AS "Sadales tīkls"