Carnikavas Komunālservisā projektu vadītāja vakance

Komunalserviss ekaPašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālservisss" uz projekta īstenošanas laiku - līdz 2 gadiem -aicina pievienoties projektu vadītāju darbam ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta "Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Carnikavas novada Garciemā".

Galvenie pienākumi:
ERAF projekta "Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Carnikavas novada Garciemā" īstenošana un uzraudzība - plānot, vadīt, koordinēt un nodrošināt Projekta darbības īstenošanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām, Projekta mērķiem un uzdevumiem, apstiprinātajiem uzraudzības rādītājiem un noteiktajiem rezultātiem. Veikt pārrunas un vadīt komersantu piesaistes procesu, kas gūs vai guvuši labumu no projekta ietvaros veiktajām investīcijām infrastruktūrā.

Darba vieta: Carnikavas novads, Carnikava, Stacijas iela 7.

Prasības pretendentam:
• Augstākā izglītība (vēlams ekonomikā, administrēšanā vai būvniecībā).
• Pieredze Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētu projektu vadībā (priekšroka tiks dota kandidātiem, kam ir pieredze SAM 3.3.1.projektu vadībā).
• Pieredze būvniecības projektu vadībā.
• Prasme racionāli organizēt darbu arī paaugstinātas intensitātes un spriedzes apstākļos.
• Spēja strādāt komandā/grupā, deleģēt un koordinēt pienākumu izpildi.
• Atbilstība likuma "Par valsts valodu" prasībām – C līmeņa 2.pakāpe.
• Biroja tehnikas lietošanas prasmes.
• Labas komunikācijas un lietišķās saskarsmes prasmes.
• Prasme strādāt komandā un organizēt pienākumu izpildi.

Amata pildīšanai vēlamā profesionālā pieredze:
• Pieredze finansiāli ietilpīgu projektu vadībā un izpratne par ES fondu projektu ieviešanu.
• Pieredze KPVIS sistēmas lietošanā.
• Pieredze sadarbībā ar komersantiem un investīciju piesaisti.
• Pieredze būvniecības procesa vadībā.

Piedāvājam:
• Pilnu darba laiku - 40 stundas nedēļā.
• Atalgojums (bruto) EUR 1500 mēnesī.
• Profesionālo apmācību.

CV un pieteikumu (ar norādi: Konkursam – projekta vadītājs) līdz 2019. gada 11.janvārim sūtīt elektroniski uz e-pastu:
Tālr. informācijai 67993705. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai.

Atbilstoši Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmajai daļai informējam, ka:
1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis šī atlases konkursa ietvaros ir p/a "Carnikavas Komunālserviss", Stacijas iela 7, Carnikava, LV-2163;
3) jūsu dati tiks uzglabāti 3 mēnešus pēc konkursa norises veikšanas.
Ar sīkāku tiesību aprakstu saistībā ar personas datu apstrādi var iepazīties Carnikavas novada domes mājas lapā: www.carnikava.lv/personas datu aizsardzība vai vēršoties pie datu aizsardzības speciālista kontaktējoties ar e-pasta starpniecību: