Drukāt

Koka infrastruktūru atjauno dārzkopības biedrības “Arhitekts” teritorijā un citur novadā

.

Garciema tiltins-50Pēc sezonas sagatavošanas darbiem, kad paveikts nepieciešamais novada atpūtas infrastruktūrā, lielāks darba apjoms Carnikavas Komunālservisam šovasar plānots dārzkopības biedrības "Arhitekts" teritorijā Garupē. 
 
"Arhitekta" vadība šopavasar nodeva pašvaldībai apsaimniekošanā savas ielas un infrastruktūru, to skaitā deviņus tiltiņus pār novadgrāvjiem un Langu, kuri ir sliktā stāvoklī.
 
Trīs tiltiņi top no jauna: jau pabeigti tiltiņš pie Bērzlapju/Sēņu ielas un Bebru/Selgas ielas. 12 metru garajam Liliju/Dzelzceļa ielas tiltiņam ir materiālu sagataves, to plānots uzbūvēt jūlijā, un pēc tam būs kārta Persiku/Dzelzceļa ielas tiltiņa būvniecībai. Savukārt Selgas ielas galā salabots vēsturiskais garais tilts pār Langu.
 
Koka infrastruktūra nolietojas un diemžēl tiek arī bojāta, tāpēc Carnikavas Komunālservisa trīs namdariem darbi tiek plānoti prioritārā secībā, tomēr darba plānus reizēm nākas mainīt, jo vasaras sezonā pieaug arī vandālisma gadījumu skaits. Jūlija sākumā atjaunots un uzstādīts iepriekšējā vietā soliņš Garciemā, ko sabojāja bezatbildīgs atpūtnieks, iebraucot kāpu zonā ar auto.
Regulāri jāatjauno Carnikavas parka estrādes soli, jo solu koka daļas ēnā neizžūst, tāpēc ātri bojājas – arī pēc apstrādes ar mūsdienīgiem aizsarglīdzekļiem. Ik gadu tiek uzliktas 100 jaunas brusas, šogad – jau 50. Uzbūvēts arī tiltiņš Neļķu ielā pār Vecupi; Zvejnieku ielas skvērā septiņiem soliem nomainīta virsma un tiek atjaunots jūnija beigu stiprā vēja daļēji norautais jumta sagumu bērnudārza "Pasaciņa" ēkai Siguļos.
 
Savukārt jaunajiem uz pāļiem paceltajiem pludmales celiņiem pieliktas apmalītes, lai, braucot ar velosipēdu vai bērnu ratiņiem, tie nejauši nenoslīd no celiņa. Izremontēta tualete pie Carnikavas stacijas, un rotaļlaukumā Garciemā nomainīti slidkalniņi.

Ādažu novada pašvaldības aģentūra
Carnikavas komunālserviss

Adrese: Stacijas iela 7, Carnikava,Carnikavas pagasts,
Ādažu novads, LV-2163


Tālr.: +371 67993705
e-pasts:

                

Reģ.Nr. 90001691745

AS SEB banka
LV65UNLA0050013449119
AS Swedbank
LV28HABA0551029413114
AS Citadele banka
LV87PARX0023202160001 
                       Simbols-e E-adrese