Drukāt

Lielās Talkas maisi ir ceļā

.

liela-talka-2023-datums 1Aktīvi gatavojoties Lielajai Talkai, AS “Latvijas valsts meži” kā sadarbības partneris ir sagādājis talkas maisus. Jau pavisam drīz ar SIA “DHL Logistics Latvia” un SIA “DHL Express Latvia” palīdzību tie uzsāks savu ceļu uz 42 Latvijas pašvaldībām, kuras šogad pieteikušas savu dalību Lielajā Talkā.
Lielās Talkas koordinatore Ādažu novadā būs Kristīne Strode, “Aicinu visus novada iedzīvotājus ne tikai sakopt, vācot atkritumus, bet arī labiekārtot novada teritoriju: kopīgi izveidojot skaistas puķu dobes daudzdzīvokļu māju pagalmos, labiekārtojot parkus, peldvietas un rotaļu laukumus ciemu teritorijās, kā arī citas sabiedrībai vai to grupām būtiskas pašvaldības teritorijas.”
Visus, kuri nebaidās no labiekārtošanas un uzkopšanas darbiem un ir gatavi koordinēt savas komandas darbu, aicinām kā Lielās Talkas atbildīgos savā ciemā, ielā un pagalmā. Pieteikties pie Lielās Talkas koordinatores Kristīnes Strodes var pa e-pastu vai tālruni 25585983.
Talkai paredzētie maisi tiks nogādāti ne vien uz pašvaldībām, bet arī uz “Rimi Latvia” lielveikaliem. Tāpat kā iepriekšējos gados, tos varēs saņemt ikviens, kurš vēlas talkot individuāli, SOLO talkas formāta. Par solo maisu saņemšanas noteikumiem informācija sekos.
Aicinām visus jau sākt talkot “ar acīm”. Ja ieraugāt kādu piesārņotu vietu, atzīmējiet to Piesārņoto vietu kartē Lielās Talkas mājas lapā: https://talkas.lv/piesarnoto-vietu-karte/. Tādā veidā talkotāji zinās, kur sakopšana būtu visvairāk nepieciešama.

Tiekamies Lielajā Talkā visā Latvijā 22.aprīlī!

Drukāt

Lielā Talka izsludina konkursu “Zaļais, kur esi!?”

.

zalaiskuresi“Lielā Talka” izsludina sociālo tīklu konkursu, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents. Gan zaļā dzīvesveida un zaļo ideju piekritējs, gan tie, kuri līdz šim ir tikai vērojuši videi draudzīgos vai nedraudzīgus procesus.Konkurss “Zaļais, kur esi!?” startēs 15. februārī un noslēgsies 31. maijā. Interesantākā un vislielāko atzinību guvušā darba autors saņems balvu 300 eiro vērtībā.

Šogad Lielā Talka notiks Starptautiskajā Zemes dienā – 22. aprīlī. Aicinām izmantot šo laiku gan talkošanai, gan konkursa darbu gatavošanai.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekam savā sociālajā kontā jāizvieto līdz vienai minūtei garš video ar norādi: “Konkursam Zaļais, kur esi!”. Tajā radoši un iedvesmojoši jāatspoguļo videi draudzīga un atbildīga cilvēka principi vai aktivitātes, domas, aicinājumi, paraugdemonstrējumi, rīcība vai kas cits, kas varētu iedvesmot klipa skatītājus būt vai kļūt videi draudzīgiem. Pašā videoklipā un tā pavadošajā tekstā, izvietojot klipu jūsu sociālajā kontā, obligāti jāpievieno 2 tēmturi: #zalaiskuresi un #lielatalka. Konkursa dalībniekam ir jābūt aktīvam savam sociālo tīklu kontam, kā arī, lai piedalītos konkursā,  jāpieseko tam Lielās Talkas sociālajam kontam ( FB, Instagram vai TikTok), kurā pretendents izvieto savu konkursa video.

Drukāt

Šogad 22. aprīlī ar moto “Zaļa Latvija = Zaļa pasaule” norisināsies Lielā Talka

.

LT IT logoAicinot visu Latvijas sabiedrību rūpēties par vides sakopšanu un labiekārtošanu, š.g. 22. aprīlī, jau 16. reizi Latvijas teritorijā norisināsies Lielā Talka ar moto “Zaļa Latvija = Zaļa pasaule”.
Tās laikā ikviens Ādažu novada iedzīvotājs ir aicināts piedalīties vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos, lai kopīgiem spēkiem padarītu sava ciema, pilsētas, pagasta un novada teritoriju patīkamāku sev un apkārtējiem.
Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad tiks saglabāts “solo” (tai skaitā “duo” un Ģimenes) talkas formāts, kā arī tradicionālās (daudzskaitlīgās) talkas. Jau no š.g. 21. marta tiks atvērtas Lielās Talkas kartes, kurās būs iespējams atzīmēt savu atkritumu savākšanas, labiekārtošanas un “solo” talku.
Lielās Talkas koordinatore Ādažu novadā būs Kristīne Strode, kura aicina: “Lielā Talka ir ne tikai iespēja kopīgiem spēkiem sakopt un labiekārtot novada apkārtējo vidi, bet arī iespēja būt kopā ar ģimeni, satikt draugus un iepazīt kaimiņus no apkārtējām mājām, kas nav izdevies ikdienas steigā. Aicinu visus novada iedzīvotājus ne tikai sakopt, vācot atkritumus, bet arī labiekārtot novada teritoriju: kopīgi izveidojot skaistas puķu dobes daudzdzīvokļu māju pagalmos, labiekārtojot parkus, peldvietas un rotaļu laukumus ciemu teritorijās, kā arī citas sabiedrībai vai to grupām būtiskas pašvaldības teritorijas.

Ādažu novada pašvaldības aģentūra
Carnikavas komunālserviss

Adrese: Stacijas iela 7, Carnikava,Carnikavas pagasts,
Ādažu novads, LV-2163


Tālr.: +371 67993705
e-pasts:

                

Reģ.Nr. 90001691745

AS SEB banka
LV65UNLA0050013449119
AS Swedbank
LV28HABA0551029413114
AS Citadele banka
LV87PARX0023202160001 
                       Simbols-e E-adrese