Lielās Talkas maisi ir ceļā

liela-talka-2023-datums 1Aktīvi gatavojoties Lielajai Talkai, AS “Latvijas valsts meži” kā sadarbības partneris ir sagādājis talkas maisus. Jau pavisam drīz ar SIA “DHL Logistics Latvia” un SIA “DHL Express Latvia” palīdzību tie uzsāks savu ceļu uz 42 Latvijas pašvaldībām, kuras šogad pieteikušas savu dalību Lielajā Talkā.
Lielās Talkas koordinatore Ādažu novadā būs Kristīne Strode, “Aicinu visus novada iedzīvotājus ne tikai sakopt, vācot atkritumus, bet arī labiekārtot novada teritoriju: kopīgi izveidojot skaistas puķu dobes daudzdzīvokļu māju pagalmos, labiekārtojot parkus, peldvietas un rotaļu laukumus ciemu teritorijās, kā arī citas sabiedrībai vai to grupām būtiskas pašvaldības teritorijas.”
Visus, kuri nebaidās no labiekārtošanas un uzkopšanas darbiem un ir gatavi koordinēt savas komandas darbu, aicinām kā Lielās Talkas atbildīgos savā ciemā, ielā un pagalmā. Pieteikties pie Lielās Talkas koordinatores Kristīnes Strodes var pa e-pastu vai tālruni 25585983.
Talkai paredzētie maisi tiks nogādāti ne vien uz pašvaldībām, bet arī uz “Rimi Latvia” lielveikaliem. Tāpat kā iepriekšējos gados, tos varēs saņemt ikviens, kurš vēlas talkot individuāli, SOLO talkas formāta. Par solo maisu saņemšanas noteikumiem informācija sekos.
Aicinām visus jau sākt talkot “ar acīm”. Ja ieraugāt kādu piesārņotu vietu, atzīmējiet to Piesārņoto vietu kartē Lielās Talkas mājas lapā: https://talkas.lv/piesarnoto-vietu-karte/. Tādā veidā talkotāji zinās, kur sakopšana būtu visvairāk nepieciešama.

Tiekamies Lielajā Talkā visā Latvijā 22.aprīlī!