Drukāt

Testēta būvobjektos ieklājamā bruģakmens kvalitāte

.

Brugis-1611Aizkavējusies stāvlaukuma būvniecība Laivu ielā pie Carnikavas promenādes, jo, pēc Carnikavas Komunālservisa pasūtījuma pārbaudot bruģakmens izturību Rīgas Tehniskā universitātes laboratorijā, konstatēts, ka piegādātā bruģakmens izturība neatbilst valstī noteiktā standarta prasībām.
 
Pēc agrākās pieredzes, kad kvalitātes neatbilstība Carnikavas centra bruģētajiem celiņiem tika konstatēta jau pēc bruģa ieklāšanas un vajadzēja nomainīt tikko ieklātu bruģi, Carnikavas Komunālserviss vienmēr organizē būvnieka sagādātā bruģakmens pārbaudi. Šajā pašā laboratorijā pārbaudīts arī citiem būvobjektiem Carnikavā piegādātais bruģis. Konstatēts, ka gan sporta laukumam Rožu ielā, gan kreisā krasta promenādei pa dambi sagādātais bruģis atbilst kvalitātes prasībām.
 
Par atbilstoša bruģakmeņa ieklāšanu gādā būvuzņēmējs SIA "AL Ceļu Būve". Pārbaudīts arī no jauna piegādātais bruģakmenis, kurš laboratorijā atzīts par labu, un būvdarbi jūlijā turpinās. Uzņēmums plāno pabeigt tos līdz šī gada jūlija beigām.
 
Carnikavas Komunālserviss
Share on Facebook Tweet