Aktuālākie paveiktie darbi 2024.gada februārī!

ĪPAŠUMU APSAIMNIEKOŠANAS NODAĻA
1. Ikdienas ēku apsaimniekošana un remontu veikšana.
2. Līgo laukuma tualete, Ādaži, Ādažu novads: Tualetes atjaunošana pēc ugunsgrēka.
3. Gaujas iela 16, Ādaži, Ādažu novads: Ugunsdrošības signalizācijas apkope un dūmu detektoru pārbaude G4S, spuldžu nomaiņa, kanalizācijas problēmu novēršana, apkures katla pārbaude, skaitītāju rādījumu noņemšana nomniekiem
4. Pirmā iela 42A, Ādaži, Ādažu novads: Gāzes katla remonts, plates un ventiļu nomaiņa
5. Ādažu vidusskola, Gaujas iela 30, Ādaži, Ādažu novads: Ūdensvada plīsuma remonts katlu mājā; B korpuss, C un B korpusa savienojošā daļa, pēc siltināšanas remontdarbiem nodoti ekspluatācijā;
6. Gaujas iela 33 A, Ādaži, Ādažu novads: Elektrisko durvju remonts; Tikšanās ar uzkopšanas iepirkuma pretendentiem, tehniskās specifikācijas pilnveidošana iepirkumu procedūrā, atbildes uz pretendentu jautājumiem.
7. Ādažu vidusskola, Gaujas iela 30, Ādaži, Ādažu novads: Elektro instalācijas profilaktiskā pārbaude ar termogrāfiju; Jauno evakuācijas plānu saskaņošana un korekcija; Apsekoti un izrunāti apgaismojuma risinājumi (pāreja no fluorescences spuldzēm uz LED); Apkures sistēmas avārijas vietu monitorings.
8. Garā iela 20, Carnikava, Carnikavas pag., Ādažu novads: Cenu aptaujas rezultātu izvērtēšana par Energosertifikāta izstrādi; Veikta ārstu prakses MM Medikal telpas sagatavošana pārbūvei, uzsākta pārbūve; Piekļuves kontroles kodu programmēšana.
9. Ādažu sākumskola Attekas iela 16, Ādaži, Ādažu novads: Ventilācijas iekārtas remonts; Atjaunots fasādes apgaismojums.
10. Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pag., Ādažu novads: Virtuves ūdens pievedu remonts. Veco virtuves mēbeļu demontāža un jauno mēbeļu saskrūvēšana un komplektācija; Bāriņtiesas kabineta remonts; Ugunsdrošības signalizācijas sistēmas apkope un remonts.
11. PII Piejūra, Siguļi, Carnikavas pag. Ādažu novads: Cenu aptaujas izsludināšana grīdas kopšanas mašīnai; Cenu aptaujas apkopošana energosertifikāta izstrādei.
12. Namdaru veiktie darbi: Guļbaļķu solu izgatavošana (izgatavoti 8 mazie soli1, 2m gari. Uzsākta 14 gab. 2m solu izgatavošana-10 ar atzveltnēm; Izgatavoti 9, 2m guļbaļķu soli; Solu, galdu remonts Rožu ielas sporta laukumā; Tualetes invalīdu aprīkojuma remonts Stacijas 7; Stacijas 7 apspriežu telpas krēslu restaurācija; Bērnu rotaļu laukumu apsekošana, defektācijas aktu sagatavošana; Pārģērbšanās kabīņu remonts un atjaunošana.

ŪDENSSAIMNIECĪBAS NODAĻA
1. P/A”Carnikavas Komunālservisa rēķinu apmaksas ieviešana tirdzniecības vietās, sadarbībā ar grāmatvedības programmas uzturētāju SIA Visma un SIA Sollo.lv;
2. Tehnisko specifikāciju sagatavošana iepirkumiem jauna ūdens ieguves urbuma ierīkošanai un esošā urbuma tamponēšanai Kalngales ūdensgūtnē, un tirgus laukuma lietus kanalizācijas izbūvei Ādažos;
3. Garciema NAI ar traktormucu izvestas liekās dūņas un no pirmreizējā nostādinātāja atsūknēti šķidrie atkritumi. Lilastes NAI atvestas 3 m³ aktīvās dūņas. Izvestas mineralizatorā uzkrātās dūņas un no pirmreizējā nostādinātāja atsūknēti šķidrie atkritumi;
4. Vairākkārt atsūknēts lietus ūdens no Tirgus laukuma, Ādažos;
5. Mērnieku ielā, Carnikavā iztīrīta maģistrālā kanalizācijas trase;
6. Datu sagatavošana SIĀ Ādažu ūdens un SIA Ādažu namsaimnieks. Par Carnikavas pagasta centralizētās siltumapgādes un ūdenssaimniecības funkciju, resursu un saistību pārņemšanu.

ENERGOSAIMNIECĪBAS NODAĻA
1. Sautiņos Tulpju iela 5, siltumtrases avārijas remonts;
2. Ziemassvētku rotājumu demontāža;
3. Gāzes infrastruktūras apsekošana Garā iela 20, Jūras 9, Nākotnes 1, Gāzes noplūdes novēršana Jūras 9 Katlumājā;
4. Laivu ielas elektroauto uzlādes stacijas garantijas remonta organizēšana;
5. Gāzes katla avārijas novēršana PII Riekstiņš.

VIDES PĀRVALDĪBAS NODAĻA
1. Mangaļu, Eimuru, Laveru sūkņu staciju pastāvīga uzraudzība;
2. Dzirnupes hidroloģiskā režīma nodrošināšana, atbilstoši ekspluatācijas noteikumiem (ūdenslīmeņa svārstības);
3. Tiek sekots līdzi Ādažu aizsargdambja noslīdējumam ar foto fiksāciju;
4. Tikšanās ar ‘Rīgas mežiem” par tiltiņiem Kalngalē;
5. Sagatavots lēmumprojekts par reģionālā atkritumu apsaimniekošanas plāna apstiprināšanu;
6. Iepirkums- pretendentu izvērtēšana “Gaujas upes hidrauliskā modeļa un ietekmes uz tautsaimniecību novērtējuma izstrāde’’;
7. Sagatavota informācija infografikai par paliem un plūdiem sasaistot to ar civilās aizsardzības infografiku;
8. Carnikavas promenādes bīstamo koku ciršana, saņemot DAP atļauju veicamajām darbībām;
9. Izvietota Carnikavas kapu pārzines saimniecības telpa. Organizēts elektrības pieslēgums un nepieciešamās mēbeles.

CARNIKAVAS LABIEKĀRTOŠANAS NODAĻA
1. Liepu atzarošana Liepu ielā;
2. Krūmu izzāģēšana gar D1 dambi (no sūkņu stacijas `Sala` līdz Zemajai ielai);
3. Nomainīta pārvietojamā tualete Jūras ielas stāvlaukumā;
4. Ielu, ceļu atzarošana - Garupe, Garciems, Kalngale, Gauja;
5. Pašvaldības dzīvokļa Kadaga 5-80 atbrīvošana no vecām mēbelēm u.t.t.

IELU UN CEĻU UZTURĒŠANAS NODAĻA
1. Ziemas uzturēšanas darbi- Maģistrālo ielu apstrāde ar pretslīdes materiālu un visu maršrutu attīrīšanas no sniega;
2. Avārijas bedrīšu remonts;
3. Ceļu zīmes atjaunošana un uzstādīšana;
4. Priežu ielas seguma atjaunošana lokālās vietās.