Par katlu mājas avārijas remontu

17. oktobris, 2024

Informējam, ka katlu māja Rīgas ielā 12, Carnikavā ir atsākusi darbību pārbaudes režīmā līdz 20. oktobrim.

Apkuri pieslēdz jūsu namu apsaimniekotājs, tādēļ, ja jūsu dzīvoklī apkure vēl nav pieslēgta, lūdzu sazinieties ar apsaimniekotāju.

Karstā ūdens un apkures piegāde ir nodrošināta Carnikavā, Rīgas ielas ēkām Nr. 2, 4, 6, 8, 10, 12 un Stacijas ielas ēkām Nr. 2, 5, 7.

Veicot tehnisko apkopi katlu mājā Rīgas ielā 12, Carnikavā, tika konstatēts, ka esošais gāzes apkures katls ir avārijas stāvoklī. Lai novērstu drošības riskus un garantētu stabilu siltumapgādi ziemas sezonā, Ādažu novada pašvaldības aģentūra "Carnikavas komunālserviss" uzsāka katla nomaiņu. Ādažu novada pašvaldība piešķīra finansējumu jaunai, modernai un energoefektīvai gāzes kondensācijas katlu kaskādei.

Lai silta ziema!

Foto: Pixabay