Apkopēja amata vakance Ādažu sporta centrā

26. augusts, 2024

Ādažu novada pašvaldība PAŠVALDĪBAS AĢENTŪRA “CARNIKAVAS KOMUNĀLSERVISS” Stacijas iela 7, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads, LV-2163, tālr. 67993705, e-pasts: komunalserviss@carnikava.lv

Aicinām pieteikties apkopēja amata vakancei uz nenoteiktu laiku Adažu Sporta centrā (Adrese: Gaujas iela 30, Ādaži, Ādažu novads, LV – 2164)

Galvenie pienākumi:

Uzturēt un rūpēties par Ādažu Sporta centra tīrību un kārtību.

Galvenās prasības:

• pamatizglītība,
  • valsts valodas zināšanas,
  • vēlama darba pieredze,
  • nevainojama darba kvalitāte,
  • bez kaitīgiem ieradumiem,
  • atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

• profesionālu kolēģu atbalstu,
  • stabilu atalgojumu  EUR 700, - (bruto) mēnesī (profesijas klasifikatora kods 9112 01),
  • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā,
  • sociālās garantijas.

CV un pieteikumu (ar norādi: vakance –apkopēja) līdz 2024.gada 19.novembrim

sūtīt elektroniski uz e-pastu: komunalserviss@carnikava.lv vai ievietot p/a „Carnikavas komunālserviss” pasta kastītē pie iekšējām ieejas durvīm (Stacijas ielā 7, Carnikavā, Carnikavas pagasts, Ādažu novads, LV-2163). Tālrunis informācijai 67 993 705.

Atbilstoši Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmajai daļai informējam, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases norisi; 2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis šī atlases konkursa ietvaros ir p/a “Carnikavas komunālserviss”, Stacijas iela 7, Carnikava, LV-2163; 3) jūsu dati tiks uzglabāti 3 mēnešus pēc konkursa norises veikšanas; Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs variet iegūt tīmekļvietnes www.adazunovads.lv sadaļā "Privātuma politika".