Pakalpojumi

Pakalpojuma apraksts

Decentralizētos kanalizācijas pakalpojumus sniedz asenizatori, kuri atbilst šajos noteikumos noteiktajām prasībām un ir reģistrēti Ādažu novada pašvaldībā.

Kas jādara, lai varētu saņemt pakalpojumu. Asenizators aizpilda iesniegumu un tam pievieno nepieciešamos dokumentus.
Iesniedzot iesniegumu asenizators apliecina, ka:
1. asenizators ir tiesīgs veikt kravas autopārvadājumus vai pašpārvadājumus Latvijas Republikas teritorijā, izņemot, ja pakalpojums tiks sniegts ar traktortehniku, izmantojot asenizācijas mucu;
2. iesnieguma iesniegšanas dienā asenizatoram nav nodokļu parādu, tai skaitā, valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu parādu, kas kopsummā pārsniedz 150 euro;
3. asenizatoram ir noslēgts līgums ar notekūdeņu attīrīšanas iekārtu (NAI) vai specializēto notekūdeņu pieņemšanas vietu īpašnieku.

IESNIEGUMS ASENIZATORU REĢISTRĒŠANAI

IESNIEGUMS IKGADĒJĀS ATSKAITES IESNIEGŠANAI

Atbildīgā iestāde

Ādažu novada pašvaldības aģentūra „Carnikavas Komunālserviss”

Pakalpojuma saņēmējs

Fiziska persona, juridiska persona

Pakalpojuma apmaksas veids

Bezmaksas pakalpojums

Pakalpojuma
pieprasīšanas veids

• klātienē Aģentūrā, Stacijas iela 7, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads;
  • nosūtot pa pastu;
  • elektroniski valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv, izmantojot pašvaldības oficiālo e-adresi;
  • ar drošu e-parakstu parakstītu iesniegumu, nosūtot to uz elektronisko pasta adresi komunalserviss@carnikava.lv.

Pakalpojuma
saņemšanas veids

Klātienē, Elektroniski

Pakalpojuma saņemšanai
nepieciešamie dokumenti

Iesniegumam pievieno pilnvarotu personu apliecinātas dokumentu kopijas:
1) Līgums ar (nosaukums) pašvaldības administratīvajā teritorijā esošo notekūdeņu attīrīšanas iekārtu (NAI) vai specializēto noliešanas punktu īpašnieku.
2) Transportlīdzekļu nomas līgums, ja iesniedzējs nav transportlīdzekļu īpašnieks, vai transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā nav norādīts kā tā turētājs.

Pakalpojuma atbildes
saņemšanas laiks