Uzstādītas jaunas atrakcijas rotaļlaukumos Carnikavas parkā un Tulpju ielā

Atrakcijas-1778 800Jūlijā pēc pašvaldības aģentūras "Carnikavas Komunālserviss" pasūtījuma pabeigta bērnu rotaļu laukumu atjaunošana Carnikavā. Parkā daļa novecojušo atrakciju demontētas un pēc restaurācijas uzstādītas ar sētu apjoztajā rotaļlaukumā Tulpju ielā. Savukārt, papildinot parka atrakciju klāstu, domāts, lai tas būtu interesants un noderīgs dažādu vecuma grupu bērniem.

Mazākajiem piemērots krāsainais slidkalniņa komplekts ar pārejām un jumtiņiem, bet jaunajās šūpolēs viens sēdeklis paredzēts arī bērniem līdz trīs gadu vecumam. Piecus jaunos, dažādos vingrošanas komplektus un āra trenažierus ar atspiešanās stieņiem u.c. dažādu muskuļu grupu trenēšanai iecienījuši gan bērni, gan jaunieši un pieaugušie. Bērniem ir arī pašiem savs vingrošanas komplekts.

Jāpiebilst, ka bērnu iecienītais muzikālais panelis drīz pēc uzstādīšanas pārvietots uz bērnudārza grupas "Pasaciņa" rotaļlaukumu Siguļos, jo cilvēki muzicēja arī nakts stundās, tādējādi traucējot naktsmieru parka apkaimes iedzīvotājiem.

Atrakcijas piegādāja un uzstādīja firma "JLD". Visiem trenažieriem ir drošības sertifikāts. Bērnu atrakcijās kāpņu u.c. plakņu virsmas veidotas no pretslīdes materiāla. Bērnu laukumu aprīkojumu paredzēts papildināt ar jaunām atrakcijām arī nākamgad, ieplānojot tam līdzekļus 2019. gada budžetā. Plānojot to iegādi, īpaši tiks domāts par bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem.