Drukāt

Paziņojums par tarifa projektu

.

Paziņojums par tarifa projektu

SIA “Getliņi EKO”, vienotais reģistrācijas numurs: 40003367816, juridiskā adrese: Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121, 2024. gada 23. aprīlī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar 2017. gada 16. februāra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmumu Nr.1/5 "Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodika".

Iepazīties ar tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu lietotājs var Kaudzīšu ielā 57, Rumbulā, Stopiņu pagastā, Ropažu novadā, LV-2121 biroja darba laikā līdz 2024. gada 2. maijam, iepriekš sazinoties ar Jūliju Daļecku, tālr.: 67317800, e-pasts: .

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var Kaudzīšu ielā 57, Rumbulā, Stopiņu pagastā, Ropažu novadā, LV-2121 un , kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, elektroniskā pasta adrese:  20 dienu laikā no šā paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Tarifu projektā plānotās maksājuma izmaiņas iedzīvotājiem 2024. gadā varat iepazīties ŠEIT

Drukāt

Viegli šķirot pareizi!

.

šķirošanas rokasgrāmataMūsu sadarbības partneris atkritumu apsaimniekošanā Carnikavas pagastā SIA Clean R ir izveidojis Atkritumu šķirošanas rokasgrāmatu, kur varēsi uzzināt noderīgu informāciju: Kā šķirot pareizi, ko šķirot un kā ietaupīt.
Sāc šķirot un ietaupi! Vai zināji, ka, šķirojot atkritumus, tu ne vien kļūsi videi draudzīgāks, bet arī turīgāks? Kārtīgi šķirojot, vari ietaupīt līdz pat 52 %.
Atkritumu rokasgrāmatu atradīsi ŠEIT
Drukāt

No nākamā gada BIO atkritumu šķirošana būs obligāta

.

Uzņēmums “Getliņi EKO” sāk informatīvu kampaņu “Uzliec brūno”, lai sekmētu bioloģiski noārdāmu (BIO) atkritumu šķirošanu, kas jau no nākamā gada būs obligāta Latvijā. Tādējādi iedzīvotājus aicina pieprasīt namu apsaimniekotājiem specializētus konteinerus, kas paredzēti BIO atkritumiem.

“BIO atkritumi ir viss, kas rodas no ēdiena pagatavošanas vai telpaugu un dārza apkopes darbiem. Mēs redzam, ka šobrīd lielākā daļa BIO atkritumus izmet sadzīves atkritumos.

Kampaņas laikā Latvijas, īpaši Rīgas un Pierīgas iedzīvotāji, tiks aicināti pieprasīt nekustamo īpašumu un atkritumu apsaimniekotājiem specializētus konteinerus, kas paredzēti BIO atkritumu šķirošanai. Lai to izdarītu pirms valstī BIO atkritumu šķirošana ir obligāts pienākums, radīts digitāls rīks vietnē “navkurmest.lv”. Ar tā palīdzību ikkatram iedzīvotājam ir iespējams nosūtīt savam namu apsaimniekotājam virtuālu BIO atkritumu, lai pieteiktu brūno konteineru.

Drukāt

EKO DIENAS Carnikavas pagastā

.

EkoDienas Carnikavā aprīlīAprīlī Carnikavā notiks “Eko dienas”! Aicinām izmantot iespēju sākt pavasara tīrīšanu!

Vides pakalpojumu uzņēmums “CleanR” sadarbībā ar Ādažu pašvaldības aģentūru “Carnikavas komunālserviss” 2023. gada 15. aprīlī organizē “Eko dienu”. Iedzīvotāji ir aicināti izmantot iespēju un bez maksas nodot nolietoto elektrotehniku, dārzā savāktos BIO atkritumus un vieglā auto riepas.

Ir klāt pavasaris un īstais laiks sakārtot savu pagalmu, māju un saimniecību. Gādājot par iedzīvotāju ērtībām aprīlī Carnikavas pagasta iedzīvotājiem, kuriem ir noslēgts līgums ar CleanR par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu tiek organizēta nu jau tradicionālās “Eko diena”.

Drukāt

Atkritumu apsaimniekošana Carnikavas pagastā

.

Kāda ir atkritumu apsaimniekošanas kārtība Carnikavas pagastā?
Atkritumu apsaimniekošanas kārtība Ādažu novadā ir noteikta 22.06.2022. Saistošajos noteikumos Nr.58/2022 “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ādažu novadā

Kam jānoslēdz atkritumu apsaimniekošanas līgums?
Atkritumu apsaimniekošanas līgums jānoslēdz visiem atkritumu radītājiem, kas pastāvīgi dzīvo vai īslaicīgi uzturas savā, valdījumā vai lietojumā esošajā nekustamajā īpašumā, vai strādā un nodarbojas ar komercdarbību.

Kā noslēgt līgumu?
Carnikavas pagastā kopš 2018.gada atkritumu apsaimniekošanu veic SIA “CleanR”.
Atkritumu apsaimniekošanas līgumu var noslēgt tīmekļvietnē www.manai.videi.lv vai izmantojot mobilo aplikāciju MANAI VIDEI vai izmantojot e-pastu . Tālrunis 67111001.

Kā rīkoties daudzdzīvokļu māju iemītniekiem?
Daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem atkritumu apsaimniekošanas jautājumā jāuzrunā savs ēkas apsaimniekotājs, kas ir noslēdzis atkritumu apsaimniekošanas līgumu.

Kā pieteikt atkritumu izvešanas grafika izmaiņas?
Pēc līguma noslēgšanas lietotnē MANAI VIDEI ir iespējams pieteikt un saņemt visus pakalpojumus, kas saistīti ar atkritumu izvešanas pakalpojumu – mainīt izvešanas grafiku, pieteikt papildus izvešanu, konteineru maiņu u.tml.

Kur atrodas publiskie atkritumu šķirošanas punkti?
Informācija par atkritumu šķirošanas vietām pieejama tīmekļvietnē https://skiroviegli.lv/#/

Drukāt

Jauns šķiroto atkritumu punkts Carnikavā

.

skirotie konteineriPA “Carnikavas komunālserviss” sadarbībā ar vides pakalpojumu uzņēmumu “Clean R” ir izvietojis šķiroto atkritumu punktu Kalmju ielā 2, Carnikavā (tirgus laukumā).

SIA “CleanR” Carnikavas pagasta iedzīvotājiem nodrošina konteinerus stikla, plastmasas, metāla un papīra iepakojumam, kā arī BIO (virtuves pārtikas atlieku) atkritumiem.

Jaunums – konteiners apģērbam, apaviem un mājas tekstilam.
Drukāt

Dabas resursu nodokļa likmes pieauguma un tā ietekmē pieaugošā “Getliņu EKO” tarifa dēļ no 2023. gada pieaugs atkritumu apsaimniekošanas maksa

.

atkritumukonteneriVides pakalpojumu uzņēmums “CleanR” informē, ka Dabas resursu nodokļa (DRN) likmes palielināšanās un attiecīgi arī poligonu apsaimniekošanas izmaksu paaugstināšanās ietekmē no 2023. gada 1. janvāra tiek mainīts atkritumu apsaimniekošanas tarifs reģionos. Ādažu novada Carnikavas pagastā maksa pieaugs par 1,54 eiro un turpmāk būs 30,46 eiro (ieskaitot PVN) par 1m3 nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Ādažu novada pašvaldības aģentūra
Carnikavas komunālserviss

Adrese: Stacijas iela 7, Carnikava,Carnikavas pagasts,
Ādažu novads, LV-2163


Tālr.: +371 67993705
e-pasts:

                

Reģ.Nr. 90001691745

AS SEB banka
LV65UNLA0050013449119
AS Swedbank
LV28HABA0551029413114
AS Citadele banka
LV87PARX0023202160001 
                      

Simbols-e E-adrese

 

Piekļūstamības paziņojums