Drukāt

Sāks pārbaudi īpašumos par DCKS pirmreizējo reģistrāciju

.

DCKS majai 800"Carnikavas Komunālserviss" kā novada ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējs 2018. gadā sāka veidot individuālo kanalizācijas sistēmu reģistru, kā to paredz Ministru kabineta (MK) "Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu".
 
Lai arī mājokļa decentralizēto kanalizācijas sistēmu (krājtvertņu vai bioloģisko attīrīšanas iekārtu – DCKS) pirmreizējā apliecinājuma iesniegšana notiek jau pusotru gadu un termiņš vairākkārt pagarināts, virkne Carnikavas novada mājsaimniecību to vēl nav izdarījušas.
 
Atbilstoši MK noteikumu prasībām pašvaldība pieņēmusi "Saistošos noteikumus par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Carnikavas novada pašvaldībā". Aicinām īpašniekus, kuri vēl nav veikuši sava mājokļa DCKS pirmreizējo reģistrēšanu, to izdarīt un atgādinām, ka par pašvaldības normatīvo aktu neievērošanu var administratīvi sodīt ar naudassodu līdz 350 eiro (2020.g. 1. jūlija – 2 līdz 70 naudas soda vienībām).
 
"Carnikavas Komunālserviss" pateicas tiem mājokļu īpašniekiem, kuri jau reģistrējuši sava mājokļa DCKS.
 
Jau vēstīts, ka pirmreizējā apliecinājumā jāsniedz ziņas par mājokļa DCKS veidu, mēnesī izvedamo notekūdeņu un nosēdumu apjomu, izvešanas biežumu, krājtvertnes tilpumu u.tml.
 
To var izdarīt gan klātienē aģentūras birojā Stacijas ielā 7, kur pieejamas drukātās apliecinājuma formas, gan elektroniski. Apliecinājuma anketu var lejupielādēt no Carnikavas Komunālservisa mājaslapas, aizpildīt mājās un iesniegt Carnikavas Komunālservisa birojā.
 
Lai iesniegtu aizpildīto apliecinājumu elektroniski:
1) autorizējieties vietnē latvija.lv;
2) no Carnikavas novada iestādēm, kam adresēt iesniegumu, izvēlieties: Carnikavas novada pašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālserviss";
3) aizpildiet nepieciešamos anketas laukus un pievienojiet sagatavoto iesniegumu.
 
Vairāk informācijas sadaļā ŠEIT
 
 

Ādažu novada pašvaldības aģentūra
Carnikavas komunālserviss

Adrese: Stacijas iela 7, Carnikava,Carnikavas pagasts,
Ādažu novads, LV-2163


Tālr.: +371 67993705
e-pasts:

                

Reģ.Nr. 90001691745

AS SEB banka
LV65UNLA0050013449119
AS Swedbank
LV28HABA0551029413114
AS Citadele banka
LV87PARX0023202160001 
                      

Simbols-e E-adrese

 

Piekļūstamības paziņojums