Drukāt

Sāk sūtīt brīdinājumus mājokļu ar nereģistrētu DCKS īpašniekiem

.

DCKS majai 800Atgādinām, ka mājokļu īpašniekiem, kuri to vēl nav izdarījuši, jāveic mājokļa decentralizētās kanalizācijas sistēmu (krājtvertņu vai bioloģisko attīrīšanas iekārtu – DCKS) pirmreizējā reģistrācija. Apliecinājuma anketu var lejupielādēt no ŠEIT, aizpildīt mājās un iesniegt Carnikavas Komunālservisā.
 
Ārkārtējās situācijas laikā pēc iespējas aicinām aizpildīto apliecinājumu iesniegt elektroniski: 1) autorizējieties vietnē Latvija.lv; 2) no Carnikavas novada iestādēm, kam adresēt iesniegumu, izvēlieties: Carnikavas novada pašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālserviss"; 3) aizpildiet nepieciešamos anketas laukus un pievienojiet sagatavoto iesniegumu. Vairāk informācijas vietnē www. komunalserviss.carnikava.lv, sadaļā "Decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrēšana".
 
Ja vēlaties iesniegt Carnikavas Komunālservisa birojā Stacijas ielā 7, Carnikavā, atgādinām, ka birojs būs slēgts apmeklētājiem. Pie ieejas durvīm birojā Stacijas ielā 7, Carnikavā novietota pastkastīte iesniedzamajiem dokumentiem, iedzīvotāju iesniegumiem u.c. papīra formātā. Pateicamies tiem mājokļu īpašniekiem, kuri reģistrējuši mājokļa DCKS noteiktajā termiņā!
 
 
Aprīlī CarnikavasKomunālserviss ir izsūtījis vēstules ar aicinājumu reģistrēt mājokļa DCKS uz to nekustamo īpašumu adresēm, kam piegulošajās ielās izbūvēta pašvaldības maģistrālā kanalizācijas trase, kuri nav pieslēgušies pie šīs trases un kuri nav reģistrējuši šos apliecinājumus. Ja tuvākajā laikā par šiem īpašumiem netiks iesniegti DCKS pirmreizējās reģistrācijas apliecinājumi, informācija tiks nodota Carnikavas novada pašvaldības policijai tālākai izskatīšanai par normatīvo aktu un saistošo noteikumu nepildīšanu.
 

Ādažu novada pašvaldības aģentūra
Carnikavas komunālserviss

Adrese: Stacijas iela 7, Carnikava,Carnikavas pagasts,
Ādažu novads, LV-2163


Tālr.: +371 67993705
e-pasts:

                

Reģ.Nr. 90001691745

AS SEB banka
LV65UNLA0050013449119
AS Swedbank
LV28HABA0551029413114
AS Citadele banka
LV87PARX0023202160001 
                       Simbols-e E-adrese