Bloku pastkastīšu demontāža Ādažu novadā

PA “Carnikavas Komunālserviss” darbinieki veicot teritorijas uzkopšanas darbus, bieži sastopas ar bojātām bloku pastkastītēm, kas atrodas, gandrīz, katrā no novada ciemiem. Nereti saņemot iedzīvotāju sūdzības par vidi degradējošiem objektiem, kas izvietotas pašvaldībai piederošā nekustamā īpašumā, ir pieņems lēmums šīs bloku pastkastītes demontēt!
Adreses, kurās konstatētas bloku pastkastītes, kuras tiks demontētas:

Bloku pastkastīšu demontāža Ādažu novadā

Atgādinām, ka Ministru kabineta noteikumos Nr.463 “Noteikumi par pasta pakalpojumu sniegšanas vietu, pasta tīkla piekļuves punktu, pastkastīšu punktu un pastkastīšu ierīkošanu, izvietošanu un noformēšanu, kā arī pārrobežu pasta sūtījumu apstrādes vietu ierīkošanu” noteikts:

Daudzdzīvokļu mājās pastkastītes novieto pirmā stāva kāpņu telpā. Ja daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā nav kāpņu telpas vai kāpņu telpā tehnisku iemeslu dēļ pastkastītes novietot nav iespējams, tās novieto otrā stāva kāpņu telpā.

Pie atsevišķām savrupmājām, viensētām, arī dvīņu un rindu mājām (turpmāk – privātmājas) pastkastītes novieto pie mājas teritorijas ieejas žoga (sētas) vai citā labi apgaismotā un drošā vietā, kas ir pieejama pastniekam (pasta piegādātājam) jebkurā laikā.

Informējam, ka augstāk norādīto ielu kopīgo/ bloku pastkastīšu lietotājiem jānodrošina individuālu pastkastīšu izvietošana pie privātīpašuma līdz 2023. gada 31. martam.
Pēc noteiktā datuma pastkastīšu bloki tiks demontēti!